Perem KFC

Kentucky Fried Chicken - Andor utca BudapestKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest a térképen

Átlagos 2020. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Betévedtem ide. Senki sem volt rajtam kívül vendég, kértem valami csípős falatkákat, sültkrumplit, meg káposztasalátát, narancslével. Nem volt drága és elég gyorsan meg is kaptam. Villát kértem hozzá, azt is kaptam. Szalvéta volt a pulton, elvehető. Kézfertőtlenítő is van egy állványon. Ami nem volt annyira jó, azok már a falatkák voltak, mintha a panír kétszer akkora lett volna, mint amekkora benne a falatka, de sebaj, a KFC-ben a panír is finom, azért - is - járunk oda. Amivel problémám volt, a sivár hangulaton kívül, hogy nyilván nem az angol leányneveldékből vesznek fel oda lányokat, persze, ez nem is elvárható, de hogy hangosan b**megezzen unalmában az egyik a többinek, az azért nem annyira vonzó, lévén én a nagy csendben, egyetlen vendégként ki vagyok szolgáltatva annak, hogy hallgassam. Később bejött egy igen nagydarab, kövér lány, amolyan kényszeres evő, pont mögém ült, pedig elég sok üres asztal volt, de így legalább elterelte a figyelmet a pultról. Ugyanis hangosan evett.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Kentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - EgyébKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Belső
Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár
Tiszta erőből nyár