Így is ismerheted: KFC - Kőbánya DT
3,2
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút Budapest
Kentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút BudapestKentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Laroba Alsóörs

Kentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. július 31.a párjával járt itt
(Fogalmam sincs miért, írtam egy oldal értékelést és közben elszállt. Kezdem újra. ) Tehát jöttünk hazafelé, és a szokásaimmal ellentétben beálltam a Népliget sarkán lévő KFC-be, elvitelre. A nagy táblánál a rendkívül hangzatos nevű Hollywood Dream Burger Boxot kértem, feleségem meg a Twister Classic Boxot.
Kentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Könyves Kálmán körút Budapest - Étlap/itallap
2082
Átlagos 2018. augusztus 27.egyedül járt itt
Volt itt már több cég is korábban, mozgalmas a környék, valaha a kínai piac a szomszédban, majd egy újabb változat, másik oldalon a Népliget, most éppen egy felújított KFC áll itt e sarkon. Parkolni nem könnyű, elég fura alakok állnak eléggé furán a parkolóban, nyilván nem is ide jöttek, de itt parkolnak most valamiért, a benti forgalom nem indokolja a parkoló foglaltságát.