Tizenkettő egy tucat

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Többször járok a Körtéri KFC-be a barátaimmal. Ez kizárólag a könnyű megközelíthetőségnek és a twisternek köszönhető. A twistert sikerült a KFC-nek nagyon jól eltalálnia. Eddig szinte minden alkalommal volt valamilyen kellemetlenség, ami a személyzet hozzáállásának volt köszönhető. Volt, hogy a kedvenc üdítőm kifogyott az automatából, csak víz folyt, és hiába szóltunk többször is, még fél óra múlva sem töltötték fel. De miért kellene a kifizetett üdítőként kólát innunk, ha egyszer a narancsot, vagy a Canada Dry-t szeretjük. Előfordult, hogy szemtelen volt az eladó, volt, viszont az is előfordult, hogy nagyon segítőkész volt és a tőle telhető módon segített gazdaságosan összeállítani 1-1 menüt. A tisztasággal eddig nem volt problémánk. Nagyon tetszik még, hogy van emelet, ahol általában jóval kisebb a forgalom, nyugodtan lehet beszélgetni és étkezni.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Gyenge
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Gyenge

Szeretnéd követni koverj felhasználót?    Igen

1117 Budapest
Móricz Zsigmond körtér 16.

2019. május 13.
....éhség ellen. Hazafelé tartunk,a gyerekek éhesek és nyűgösek,a tervezett éttermet (az Allée-ban) nem fogjuk elérni,igy marad a Kfc ami előtt éppen elhaladunk. Közben beugrik,hogy közel 300 tesztből eddig a kfc még kimaradt,nosza pótoljuk. A helyiség tiszta,kissé steril...