ZigZag: Bsmart, a jóárasított dobozos - Kentucky Fried Chicken - Váci utca Budapest

Kentucky Fried Chicken - Váci utca Budapest értékelése

Bsmart, a jóárasított dobozos

2018. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy viszonylag új nyitású KFC a Váci utca és a Piarista köz sarkán. Kívülről jobban néz ki az épület, mint belülről. Vontatott, semleges kiszolgálás, semmi ajánlás, az egyik pultos még azt sem tudta, hogy melyik szendvicsben mi van. Azért annyira nem hosszú és bonyolult az étlap, hogy ezekből ne lehetne felkészülni.
Rendelni és fizetni a pultnál kell, az ételt sorszám alapján adják ki.
Árban a Bsmart boxok elég olcsók, szendvics + kis adag (tényleg nem sok) sült krumpli mindössze 450 Ft. Ezért az árért persze ne legyenek vérmes elvárásaink, mert csalódni fogunk. Én a longer névre hallgató hosszúkás formájú szendvicsüket kértem, amiben a szokásos pikáns fűszeres bundás csirkefilé van, némi salátával és majonézes szósszal körítve.
A Pepsi család gépi szénsavas üdítőit kínálják (390 Ft), melyet tetszés szerint újra lehet tölteni az önkiszolgáló pultnál. A földszinti rész meglehetősen zsúfolt, nagyon közel vannak az asztalok. Van emeleti szint is, de nem tudom, milyen, mert nem mentem fel megnézni.
Ajánlom vagy sem? Határeset...

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1052 Budapest
Váci u. 27.

2021. január 24.
A blokkon úgy látom, hogy "KFC Piarista" a hely pontos neve, de valóban a Váci utca és a Piarista köz sarkán találhatóak, a Ferenciek tere szomszédságában. A pandémia és a turisták elmaradása ezt a helyet is súlyosan érintette, de nyilván egy nagy nemzetközi franchise-lánc tagjaként más források...

2020. március 7.
Most már a KFC is képviselteti magát a Váci utcában. A kiszolgálás elég érdekesre sikeredett, hisz a tea nehezen született meg. A forró vizet a pohárba már korábban kifolyatta, majd elfelejtette, vagy mifene, újabb rendelés után nézett, majd vissza a teához. Amihez a teafiltert utóbb kellett...