ZigZag: Szerintem is unalmas szilveszterkor dolgozni - Kentucky Fried Chicken - Váci utca Budapest

Kentucky Fried Chicken - Váci utca Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Szerintem is unalmas szilveszterkor dolgozni

2020. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 24.
A blokkon úgy látom, hogy "KFC Piarista" a hely pontos neve, de valóban a Váci utca és a Piarista köz sarkán találhatóak, a Ferenciek tere szomszédságában. A pandémia és a turisták elmaradása ezt a helyet is súlyosan érintette, de nyilván egy nagy nemzetközi franchise-lánc tagjaként más források és tartalékok állnak rendelkezésre a fennmaradáshoz, mint egy kisvállalkozó esetében.
A jelenlegi helyzetben nálunk is csak elvitelre lehet vásárolni, az asztalok le vannak kerítve, nem lehet leülni.
A rendelés leadása alapvetően termináloknál történik, s bár senki más vevő nem volt rajtam kívül, az unott és belassult "világfájdalom"-arcú lány nem mutatkozott hajlandónak arra, hogy ő vegye fel a pénztárnál a rendelést, inkább lépésenként mondta, hogy a terminálon milyen gombokat nyomjak be.
Ár-érték arányban nem tűnik rossz választásnak a KFC, a nagy családi kiszerelésű vödreik is jó-árasítottak, de az egyszemélyes ajánlatok között is vannak kedvezőek. Twist B-Smartot választottam, ami egy kis tortilla tekercset tartalmazott csirkehús töltettel, kis krumplival (490 Ft), emellé kértem egy Coleslaw káposzta salátát (350 Ft) és egy adag hagymakarikát (350 Ft). Ehhez az ajánlathoz ital nem jár.
Így összesen 1190 Ft-ot fizettem, amivel jól is laktam ebédre.
A hagyma nem volt ropogós, és volt benne olyan karika, ami túlsült. A krumpli viszont határozottan jobb, mint a M. betűs konkurensnél.
A tortilla lap gumiszerű volt, nem igazán jó. A káposzta salátájukat szeretem.
A blokkon olvasható, hogy ha valaki 3 napon belül értékeli őket, akkor a következő vásárlás során 10% kedvezményt kap. Én ezzel nem éltem, mivel nem járok túl sűrűn a KFC-be, viszont itt most megírtam a véleményemet.
Mindez 2020. év utolsó napján történt. Ebédidő-tájt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1052 Budapest
Váci u. 27.

2020. március 7.
Most már a KFC is képviselteti magát a Váci utcában. A kiszolgálás elég érdekesre sikeredett, hisz a tea nehezen született meg. A forró vizet a pohárba már korábban kifolyatta, majd elfelejtette, vagy mifene, újabb rendelés után nézett, majd vissza a teához. Amihez a teafiltert utóbb kellett...