Jobbacska söröző kommersz sörökkel

Kertész Söröző BudapestKertész Söröző Budapest a térképen

2016. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 9.
A Kertész utcában kiváló kézműves sörözők üzemelnek összesen fél tucatnyi egység. A Kertész söröző nem tartozik közéjük. Tingli-tangli zene megy, a tévében foci, két képernyő is fel van szerelve a falakra, az is valami, hogy szinkronizálják őket, ma már az sem ritka, hogy 4 tévében 4 csatorna megy, hangtalanul, mellettük pedig valami más a rádióból. Van flipper és darts is, engem egyébként egyik sem hozott lázba soha.
A Fütyülős italokat a pálinkák között tüntetik fel, ami egyszerűen valótlanság. Persze nem a csalási szándékot látom emögött, hanem a megengedhetetlen tudatlanságot.
A fiatal csinos pultos lányok „Kertész söröző” feliratú fekete pólót viselnek, ez tetszett. Kértem citromot, a kislány elnézést kért, hogy nincs citromleve, miközben citrom meg volt. Észbontó, maholnap elnézést kérnek, hogy nem mirelit a sült krumpli vagy hogy nem porból készül a püré. Jég is van, aminek örülök. Hosszas sörözésekbe jó beiktatni egy teát, itt azt ittam, 200 ft volt. Méz is került hozzá.
A választék kommersz, akad néhány valódi pálinka s pár jó bor is. Összességében nem rossz hely ez, én jól éreztem magam.
Ételek / Italok:Átlagos
Kertész Söröző Budapest - Étel/italKertész Söröző Budapest - EgyébKertész Söröző Budapest - BelsőKertész Söröző Budapest - BelsőKertész Söröző Budapest - BelsőKertész Söröző Budapest - Étel/italKertész Söröző Budapest - Belső
Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden