Átlagos kocsma, mely ezúttal jó élményt nyújtott

Két Korsó Söröző BudapestKét Korsó Söröző Budapest a térképen

2016. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 23.
A Két Korsó egy igazi retro kocsma kommersz italválazstékkal és masszív alkoholista, egyébként békés törzsközönséggel. A minap arra járva gondoltam benézünk, annál is inkább, hogy úgy rémlik jártam már itt az öcsémmel úgy húsz éve s akár így van, akár nem húsz évente azért csak újra lehet látogatni a helyeket.
Tartanak hideg komlós Drehert (1 pohár 320 ft), ami hozta a formáját. Ez nem magától értetődő, hiszen nem egy kocsmában kaptam már állott sört csapról, még olyan helyeken is, ahol azt hinné az ember, hogy nagy a pörgés (pl. Felni)
Átlagos korrekt kocsma ez, jó hangos tévével, épp sportközvetítés ment, mindenkinek a szeme az olimpián csüngött. Az asztalon a hidegkomlózás lényegéről lehetett olvasni, én inkább azzal foglalkoztam, az aranyakról úgyis értesül az ember később.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Két Korsó Söröző Budapest - BelsőKét Korsó Söröző Budapest - BelsőKét Korsó Söröző Budapest - EgyébKét Korsó Söröző Budapest - Étlap/itallapKét Korsó Söröző Budapest - Külső kép
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya