Átlagos kínai büfé

Kínai Büfé - Alsó erdősor utca BudapestKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest a térképen

Átlagos 2019. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. november 18.
Emlékszem, a kilencvenes évek közepén a kínai étel még valami különlegességnek számított, nem volt minden utcában két kínai egyenbüfé. Mára a kínai kaja az emberek többségének az olcsó, élvezhető ételeket jelenti.
És ez igaz is, a helyek 95%ára. Ezek egyike egy kis büfé nem messze a Vaslaptól. Kértem hazavitelre egy adag zöldséges rizstésztát, nem volt már annyi ami kitett volna egy adagot, kérdezte a mosolygós kedves hölgy, hogy kipótolhatja–e spagettivel. Mondtam, hogy igen.
Átlagos volt, mint ahogy a beltér is. Ugyanakkor nagyon olcsó, konkrétan 600 ft. Nálam a fő szempont a konyha, ezért a helynek 3 pontot adok.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Kínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Étel/italKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Étel/italKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Külső képKínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest - Étel/ital

Kínai Büfé - Alsó erdősor utca további értékelései

2019.11.24egyedül
Sok évvel ezelőtt az Alsóerdősor utcába jártam általánosba, sajnos már nem emlékszem, mi volt akkor a jelenlegi kínai büfé helyén, dehogy a 70-es években még nem kínai volt itt, az 100%. A hely neve lehetne Átlagos Kínai Büfé is, van minden, ami az ilyen jellegű kínai büfékben szokott lenni, de...
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár