DEndre: Átlagos kínai büfé - Kínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest

Kínai Büfé - Alsó erdősor utca Budapest értékelése

Átlagos kínai büfé

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Emlékszem, a kilencvenes évek közepén a kínai étel még valami különlegességnek számított, nem volt minden utcában két kínai egyenbüfé. Mára a kínai kaja az emberek többségének az olcsó, élvezhető ételeket jelenti.
És ez igaz is, a helyek 95%ára. Ezek egyike egy kis büfé nem messze a Vaslaptól. Kértem hazavitelre egy adag zöldséges rizstésztát, nem volt már annyi ami kitett volna egy adagot, kérdezte a mosolygós kedves hölgy, hogy kipótolhatja–e spagettivel. Mondtam, hogy igen.
Átlagos volt, mint ahogy a beltér is. Ugyanakkor nagyon olcsó, konkrétan 600 ft. Nálam a fő szempont a konyha, ezért a helynek 3 pontot adok.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1074 Budapest
Alsó erdősor u. 22.

2019. november 24.
Sok évvel ezelőtt az Alsóerdősor utcába jártam általánosba, sajnos már nem emlékszem, mi volt akkor a jelenlegi kínai büfé helyén, dehogy a 70-es években még nem kínai volt itt, az 100%. A hely neve lehetne Átlagos Kínai Büfé is, van minden, ami az ilyen jellegű kínai büfékben szokott lenni, de...