Fz88 Kínai Étterem Budapest

Fz88 Kínai Étterem BudapestFz88 Kínai Étterem Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Kikapcsolódás
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Fz88 Kínai Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 10.egyedül járt itt
Mindig mosolygós udvarias kiszolgálás, a lehetőség szerint gyorsan, A személyzet minden tagja kiválóan végzi a feladatát. Az étterem tisztasága megfelelő, rendszeres ellenőrizve . A kiszolgálás mindig figyelmes és megértő. A tulajdonosok sokszor jelen vannak az étteremben és mindenben segítenek.
Kiváló 2024. január 10., kollégákkal járt itt
Szuper, minőségi, gyors, tiszta, szinte minden nap itt ebédelek, ajánlom mindenkinek! Szépen beszélnek magyarul, barátságosok
Fz88 Kínai Étterem Budapest - Egyéb
2076
Átlagos 2019. november 13.egyedül járt itt
Ma itt volt érkezésem. Két nagyforgalmú út sarkán van, jól látható helyen. Semmi különösebb oka nem lehet senkinek arra, hogy idejöjjön, ha csak éppen nem itt tör rá az éhség. Az étel (hagymás kacsahús, pirított tésztával, káposztás savanyúsággal, egy picit érdektelenebb volt az átlagnál, a tészta mintha nyersebb lett volna a kelleténél, a kacsahús meg hát semmi különös.
Fz88 Kínai Étterem Budapest - BelsőFz88 Kínai Étterem Budapest - MosdóFz88 Kínai Étterem Budapest - Étel/italFz88 Kínai Étterem Budapest - MosdóFz88 Kínai Étterem Budapest - Külső kép