Egyszerű kocsma

Kis Csülök Borozó BudapestKis Csülök Borozó Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
Egy olyan név, hogy “Kis csülök” az emberben azokat a békebeli borozókat idézi, mint amilyen a “Pali Bácsi borozója” volt a XII. kerületben, ahol a középszerű borok mellé jó szívvel elkészített házias falatok dukáltak a sült hurkától a gulyáslevesen át a pacalpörköltig.
Nos, ez itt nincs.
Hogy egész pontos legyek, semmit sem lehet enni, sem csülköt, sem zsíroskenyeret, lehet viszont inni kommersz italokat.
Arra épp jó volt, hogy nekiinduljunk egy turnénak, de másra aligha.
A bort, illetve fröccsöt éppenséggel meg lehetett inni. (Olyan is volt a nemrégiben, hogy otthagytam a kisfröccsöt, annyira rossz volt. Valamikor nem tettem volna ilyet megvásárolt itallal, de hát az ember öregszik és bölcsebb lesz.) A fröccs ára egyébként igazi retro élmény 55 ft.
Egyszerű kocsma a “Kis csülök” rozzant törzsközönséggel. A galérián ültem le, mely puritán, de tiszta.Még szeparék is vannak.
Egyszer jó volt.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kis Csülök Borozó Budapest - Étel/italKis Csülök Borozó Budapest - Étel/italKis Csülök Borozó Budapest - BelsőKis Csülök Borozó Budapest - Belső
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval