Szerethető fapados kocsma

Kis Práter Söröző BudapestKis Práter Söröző Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 4.
Kellett egy kis idő míg rájöttem, hogy miért Kis Práter ez a Baross utcában működő egység. Hát azért, mert van egy “nagy” Práter, ami persze csak simán Práter, a Práter utcában, a közelben, ahol remek kézműves söröket lehet kapni.
A Kis Práter az átlagnál alig jobb kocsma, ami kiemeli valamelyest a tömegkocsmák közül az az, hogy kedves a kiszolgálás és van egy-két jó bor, (a sör- és töményválaszték kommersz), de azt így is kell érteni, hogy 1-2.
Gere-féle Olaszrizlinget kértem, 230 forint volt, 2015-ös (ezt díjaztuk) és Gere Attila palackozta. Mindkét Gerét nagyon kedvelem, mind emberileg, mind pedig a boraikat, de azt aligha vitathatja bárki, hogy Attiláék előrébb járnak, mint a másodunokatestvére, Tamás, illetve fia, Zsolt. Persze, ha az utóbbiak borát tartották volna kimérve, azt is örömmel megiszom. Egyikünk Varga roséból ivott fröccsöt, az is 2015-ös volt és meglepően üde, aromás. Ha tudtam volna, hogy vizespohárba öntik a jó bort, fröccsnek kérem én is.
A beltér kopott, de van benne egy belevaló kocsmafíling, mindazonáltal úgy vélem, hogy a 3 pont épp elég ennek a helynek. Másik oldalról viszont az is tény, hogy bármikor szívesen betérnék ide újra egy fröccsre vagy egy deci borra.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kis Práter Söröző Budapest - BelsőKis Práter Söröző Budapest - BelsőKis Práter Söröző Budapest - BelsőKis Práter Söröző Budapest - Belső
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa