Hangulatos, szeretnivaló borozó

KisPéntek Bisztró & Bár BudapestKisPéntek Bisztró & Bár Budapest a térképen

Kiváló 2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 25.
A Kis péntek bisztró igen előkelő helyen volt hosszabb ideig a világ legnépszerűbb élménybeszámolós portálján, hogy ne nevezzem itt nevén a konkurenciát. (lásd még Voldemort, Netuddki)
Úgyhogy azt mondtam magamban, hogy ezt meg kell nézni. Egy kedves jóbarátommal a nemrégiben be is tértünk, a Retek utca, ami a Széll Kálmán tér tőszomszédságában van útba esik jövet menet.
Ettünk egy kacsamájpástétomot, társam ivott egy bort, én májat pihentettem teával.
A kiszolgálás kiváló volt, a beltér hangulatos, kár, hogy a háttérzene gyenge tingli-tangli. A pástétom finom volt,. miután megettük a helyben készült fűszeres brióst, friss ipari kenyeret hoztak hozzá. A borválaszték impozáns, az árak meglehetősek.
Nem egy fine dining hely, de azért van annyira jó, hogy megadjam rá az 5 pontot. Ez valójában egy felfele kerekített 4,5.
KisPéntek Bisztró & Bár Budapest - Étlap/itallapKisPéntek Bisztró & Bár Budapest - Étlap/itallapKisPéntek Bisztró & Bár Budapest - BelsőKisPéntek Bisztró & Bár Budapest - Étlap/itallapKisPéntek Bisztró & Bár Budapest - Étel/italKisPéntek Bisztró & Bár Budapest - Étel/italKisPéntek Bisztró & Bár Budapest - Étlap/itallap

KisPéntek Bisztró & Bár további értékelései

2016.03.23a párjával
Kedves fogadtatás, az étterem szépen kialakított, hangulatos belsővel rendelkezik. A pincér nagyon segítőkész, látszik, hogy ismeri az ételeket, tapasztalatból ajánl a fogások közül. Az ételek nagyon finomak, gyönyörű a tálalás. A köretek és a húsok passzolnak egymáshoz, jól kiegészítik egymást a...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz