Kiemelkedő

KisPrésház BudapestKisPrésház Budapest a térképen

Kiváló 2020. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2021. január 2.
A KisPrésház elődje legjobb emlékezetem szerint az egyik „Á Table” volt, úgy tűnik, hogy a működtetők ki akartak lépni a láncból, mert egyébként a profil nagyjából megmaradt, igényes sütik, jóféle italok.
Mi három sütit is ettünk itt, egy citromos tarte-ot (890 forint), egy csokitortát (790) és egy mille feuille-t (990), tisztes, 4,5 pontos sütik voltak ezek, a tarte-ra az ötös is megszavazom.
Tetszett az új irodalmi kávéházas dizájn is. Jómagam ittam egy minőségi kézműves sört is (900), társam egy teát ivott (520).
Kifejezetten jó élmény volt, még jobb lett volna, ha nem az „Á Table” helyett, hanem mellett nyitotta volna meg kapuit, de így is sokkal jobb, mintha mondjuk egy bankfiók nyílt volna a jó kis francia pékség helyén.
KisPrésház Budapest - Külső képKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - BelsőKisPrésház Budapest - BelsőKisPrésház Budapest - BelsőKisPrésház Budapest - BelsőKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - Étlap/itallapKisPrésház Budapest - Étel/italKisPrésház Budapest - BelsőKisPrésház Budapest - Belső

KisPrésház további értékelései

2022.05.29barátokkal
Nagyon jó hangulatú irodalmi kávéház a Bartón Béla úton, amely egy valóságos gasztro-kulturális negyeddé nőtte ki magát az elmúlt években. Miközben üldögéltem a jeges kávém mellett (790 Ft), a polcon a könyveket és a falon a májusi programokat nézegetve, világosodtam meg, hogy a PRAE kiadó...
Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak
Wellness a Családnak