Kéne egy transzparens

Kisüzem BudapestKisüzem Budapest a térképen

2020. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. október 23.
A számos 7. kerületi bulinegyed-béli italozós, mulatozós hely egyike, amely a Klauzál térrel szemben, a Kis Diófa és a Dob utca sarkán.
A hely fiatalos, romkocsmás jellegű, hippis-liberális-balos, sőt megkockáztatom talán egy kissé anarchista irányultságú is. A vendéglátó és szórakozó helyeket nem szoktam politikai irányultsághoz kötni és sok helyen nem is érződik ez ki a miliőből, de itt nem tudom szó nélkül hagyni, mert nagyon erősen ez volt az érzésem a Kisüzemmel kapcsolatosan.

A mosdó kiritkán aluli, össze-vissza graffitizett falakkal.

Izgalmas, nemzetközi barfood ételeket kínálnak korrekt árfekvésben, például marokkói marharagut tortillával (1990 Ft), bajos tejfölös gombóclevest (1250 Ft), konfitált csirkefalatokat, grillezett kecskesajtot. Specialitásuk még a maceszgombócos leves (1250 Ft).
Én egy kecskesajtos grillezett lepény szendvicset kértem (balkánburger), amelyben grillezett cukkini, kígyóuborka, olívabogyó is volt.
Korrekt a tejeskávé.
Sörökből kommersz a kínálat, Soproni, Soproni IPA, Heineken.
A röviditalok kínálata viszont különösen erős, whiskey és rum kínálata átlag feletti, Tarpai pálinkákat kínálnak még.

Kényelmes, lelazulós, kicsit punnyadt hely, itt senki sem siet sehová.
Kortárs avantgárd kiállításokat és hasonszőrű koncerteket is szoktak tartani.
Tisztaság:Átlagos
Kisüzem Budapest - Külső képKisüzem Budapest - Külső képKisüzem Budapest - Étlap/itallapKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - Étel/italKisüzem Budapest - Étel/italKisüzem Budapest - Étel/italKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - BelsőKisüzem Budapest - Mosdó

Kisüzem további értékelései

2016.12.29barátokkal
A Kisüzem egy nagyon hangulatos hely, ahová már több ízben is betértem, legutóbb idén májusban egy kedves jóbarátommal. Már volt bennünk némi nyomás, hadd ne mondjam, hogy ez is a Bocuse D’Or első napján volt, így aztán nem használtuk ki a hely első számú specialitását, hanem bort ittunk....
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa