Árnyékország Japán helyett

Kitsune Japán Étterem & Kávézó BudapestKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest a térképen

Gyenge 2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. december 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A japán képregények, az anime-hősök világa a mai tizenévesek körében világviszonylatban hihetetlenül népszerű, gyakorlatilag évek óta Magyarországon is menő minden, ami ezekkel kapcsolatos.
A Klinikák viszonylagos közelségében lévő Kitsune is erre a témára építette fel az imázsát, japán hangulatú kávézó - hangulati elemek: legyező a falon, bambuszág a vázában, színes virágmintás itallap, belső kert -, de összességében nekem az a japán világ, amit vártam és amire a kávézó honlapján számítottam, nem jött át egyáltalán.
Az itallap és az ételkínálat egyáltalán nem mondható japánosnak és minőséginek sem. Tejszínhabos (bolti spray) kávét, teát (olcsó filteres), némi édességet lehet kapni, a pultban mindössze két féle, nem érdekkeltő süti volt, talán az egyik marlenka? (bolti, persze). Szintén bolti dobozos mochi desszert volt a másik, erősen túlárazva. Az italok is irreálisan drágák voltak véleményem szerint.
Engem ez egy kicsit fel is bosszantott, mert ez tipikusan egy olyan hely, ahová a fiatalok, 12-14 éves tinilányok járnak legnagyobb számban, akiket így anyagilag jól lehúznak és bizonyos szempontból meg is tévesztenek, mert nem minőséget kínálnak.
A pultos kislány amatőr és felkészületlen volt.
Sajnálom, de nekem nem jött be a hely, nem ajánlom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Kitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - BelsőKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - MosdóKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - BelsőKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - BelsőKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - BelsőKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - BelsőKitsune Japán Étterem & Kávézó Budapest - Külső kép
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel