Fagylalt a legjobbak közül

Kő fagyi? a Bartókon BudapestKő fagyi? a Bartókon Budapest a térképen

Kiváló 2020. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 5.
Mindszentkállán sajnos még nem jártam az eredeti fagyizóban, az "ősforrásnál", de a híre már így is eljutott hozzám. Ezek után örömmel olvastam, hogy Budán, a 11. kerületben is nyitottak egy fagyizót, hogy a fővárosiak is megismerhessék ezeket az elsőrangú fagylaltokat.
Ha jól emlékszem, májusban vagy júniusban nyitottak meg, azóta már háromszor is fagyiztam náluk, pedig egyáltalán nem esik útba számomra a Bartók Béla út. Szóval nem véletlenül vetődtem erre.
A kiszolgálás az utcáról történik, belső leülős helyeik nincsenek, viszont a járdára kitelepültek néhány asztalkával.
Az alap fagylaltok mindegyikének gombóc ára 350 Ft, két kivétel van, a 400 Ft-os mangó és az 550 Ft-os Bronte-i pisztácia, ahogy elmondták a kiszolgáló lányok, a különleges alapanyag szükséglet miatt.
A mangó valóban az egyik legjobb volt, amit eddig kóstoltam, de nekem a többi íz is bejött, szerintem főleg a gyümölcsfagyikban erősek, az áfonya és az egres is kitűnő volt, ráadásul ez utóbbi nem is mindennapi íz-választás. Tartanak olyan különlegességeket is, mint az IPA sörből és a rozé borból készült fagyi, ezekből csak kóstolót kértem, szokatlan, de nagyon intenzíven hozta az italok alkoholos ízvilágát.
Aki az intenzív, karakteres, valódi gyümölcsökből és minőségi alapanyagokból készült fagylaltot keresi, annak mindenképpen jó szívvel ajánlom a Kő Fagyit.
Hangulat:Átlagos
Kő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étlap/itallapKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Külső képKő fagyi? a Bartókon Budapest - Külső képKő fagyi? a Bartókon Budapest - Külső képKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/italKő fagyi? a Bartókon Budapest - Étel/ital

Kő fagyi? a Bartókon további értékelései

2020.06.18a párjával
A mindszentkállai Kő fagyi? egy legendás hely, biztos nem túlzok, ha azt mondom, hogy az ország egyik legjobb fagylaltozója, a recept alapján már jelen voltak Budapesten is, a Kell Fagylalt? formájában a Városmajor mellett, de azok nem ők voltak, hanem csak a lisence. Most viszont itt a sárkány...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Nyugdíjas pihenés