Kőbüfé Étterem Budapest

2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal

Kőbüfé Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. október 30.a párjával járt itt
Az egyedüli furcsaság, hogy a pultnál kell rendelni és előre kell fizetni, de hát a büfé az ilyen. Az italt te viszed el, az ételt viszont kihozzák, ráadásul nem is kell sokat várni.
A levesek kicsit sósak voltak, de cserébe a sült krumplit és a rántott húst nem sózták agyon.
Aki megy, fél adagot rendeljen, bőven elég egy fő részére! Tiszta hely, van szappan, papírtörlő is a vécében.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 28.családjával járt itt
Karácsony előtt jártunk ott. Meglehetősen sokan voltak, mégis nagyon készségesen kerestek nekünk asztalt. A rendelésfelvétel a pultban volt, és az étel a tömeg - és az egyetlen felszolgáló- ellenére gyorsan érkezett. Ízletes, kellő hőfokú volt a leves, a főételre sem kellett sokat várni, megérkezett, hibátlan volt.