Békásmegyeri piacozás

Kolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér BudapestKolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér Budapest a térképen

2023. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. október 5.
A Kolosy téri központtal üzemelő Kolosy Sütödének van egy kis mintaboltja Békásmegyeren az árkádok alatt, a piac jobb oldali bejárata mellett. A minőség és a termékkínálat alapvetően értelemszerűen megegyezik a fő bázissal, viszont itt a kisebb alapterület és helyszűke miatt a termék kínálat szolidabb. A kenyerek, édes és sós péksütemények is mind aznapi hajnali sütésűek, frissek, ropogósak. Sokan a törzsvásárlók közül már korán, a nyitásra érkeznek, hogy el ne fogyjon a kedvencük. Érdekes módon, még reggel 9 óra sem volt, de már sok minden elfogyott, egyre több hézag, lyuk alakult a polcokon. Azért még sikerült beszerezni több dolgot. A kis fonott kalács 480 Ft, az almás pite 380 Ft, ebből az utolsó darabot csíptem el. Finom volt a töltelék, jó állagú a tészta, de meglehetősen kis darab volt. Még mini baracklekváros linzereket hoztam, dekára kimérve. Összesen 1260 Ft-ot fizettem, amit bankkártyával is abszolválhatunk. Egyszerre 2-nél több vásárló nem fér el bent, tényleg ennyire szűkös. Barátságos kiszolgálás.
Korrekt 4 pont.
A piacon több pékség is található, ez is a népszerűek közé tartozik.
Hangulat:Átlagos
Kolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér Budapest - Külső képKolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér Budapest - Étel/italKolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér Budapest - Étel/italKolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér Budapest - Külső képKolosy téri Sütöde Mintaboltja - Heltai Jenő tér Budapest - Külső kép
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+