Izgalmas ebéd kompozíció

Kona Bistro BudapestKona Bistro Budapest a térképen

Kiváló 2023. januárban járt ittÉrtékelt: 2023. március 22.
Újlipótvárosban a Balzac utcában egy igazi kis gyöngyszemet fedeztem fel. Egy pici bisztró, ahol mindössze 4 asztalnál, azok is helyszűkében, de ehetünk remekbe szabott ebédet. A heti étlapon 1 leves, 1 előtétel, 5 főétel (magyaros, olaszos, street food), 3 desszert szerepel. A főételek árai 3000-3500 Ft között mozognak, a többi fogás 1500 Ft alatt/környékén. Vannak még gazdagon megpakolt igényes szendvicseik is (1800-2500 Ft körül).
Hétköznapokon reggel 8-tól du. 3-ig tartanak nyitva, így tipikus reggeliző és ebédelő hely.
Idényjellegű nemzetközi és magyaros fogásokat is készítenek.
Az én 3 fogásom: padlizsánkrém előétel kovászos házi kenyérrel, sütőtökkrémleves, valamint Creme caramel desszert volt. Egy 0,33 l-es San Benedetto szénsavas ásványvízzel és szervizdíjjal együtt így 5500 Ft-ot fizettem összességében, ami nagyon megérte az árát. Ez tényleg egy olyan hely, ahol minden nap szívesen ebédelnék, de sajnos számomra ez túlságosan drága. Mindhárom étel hibátlan volt, nagyon ízletes, izgalmasan elkészített, jól eltalált ízek, fűszerek, állag.
A kiszolgálás különlegesen figyelmes, csillagos ötös.
Mindenkinek jó szívvel ajánlom, nézzetek be, egyetek valami jót.
Hangulat:Kiváló
Kona Bistro Budapest - Külső képKona Bistro Budapest - Étlap/itallapKona Bistro Budapest - EgyébKona Bistro Budapest - Étel/italKona Bistro Budapest - BelsőKona Bistro Budapest - BelsőKona Bistro Budapest - BelsőKona Bistro Budapest - Étel/italKona Bistro Budapest - Étel/italKona Bistro Budapest - Étel/italKona Bistro Budapest - Étel/italKona Bistro Budapest - EgyébKona Bistro Budapest - Egyéb
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval