Hétköznapi ebédre remek ár-érték arány

Konyha BudapestKonyha Budapest a térképen

Kiváló 2014. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. november 21.
Az elmúlt hetek legkellemesebb emléke volt ez a hely! Már egy ideje szemezgettem vele, elég gyakran járok erre, de vagy nem volt időm beülni ebédelni vagy tele voltak, aztán végül mégis sikerült a "nagy találkozás".
Hetente változó menü étlapot kínálnak, a 2 fogás 1.150 Ft, a 3 fogás 1.400 Ft, amelyben 3 féle leves, 4 féle főétel és 3 féle desszert van. Ha valaki későn érkezik, akkor előfordul, hogy valamelyik étel már elfogy. Pl. ottjártamkor a répatorta már sajnos elfogyott. A levesek közül a frankfurtit választottam, ami elég intenzíven, de mégis kellemesen volt fűszeres, virslivel, kolbásszal, káposztával és tejföllel, azonban krumpli nem volt benne. Nem csészében, hanem rendes mély tányérban tálalták fel a levest.
A főételek közül juhtúróval töltött gombafejeket választottam rizzsel, ami talán nem a legizgalmasabb fogás volt, de akkor éppen ehhez volt kedvem. Ahogy láttam, a többség a sült csirkecombot preferálta. Nagyon finom, izgalmas volt ez a fogás is, és mennyiségre is bőséges. Negatívumként említendő, hogy inkább langyos volt, mint meleg.
Hirtelen felindulásból a desszertet is bevállaltam, a vargabélest, ami nem tartozik a kedvenceim közé, de abban bíztam, hogy ezt is izgalmasan készítik. Nos, a 3 étel közül ez jött be nekem legkevésbé, a teteje nagyon ropogós volt, azonban a közepén túl összefolyós volt az egész, nem volt karaktere, nem is ettem meg az egészet.
Ami a helyben a legkiemelkedőbb, az a kiszolgálás. A 2 hölgy és a 2 fiatalember is nagyon kedvesek, barátságosak, figyelnek, foglalkoznak a vendéggel, gyorsak. Mostanában sajnos nagyon ritkán tapasztalok ilyen őszinte érdeklődést a vendégek irányába a személyzet részéről, sajnos!
A berendezés egyszerű, letisztult, nincs semmi faxni, néhány népi eszköz dobja fel az összképet.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Konyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - Étlap/itallapKonyha Budapest - Étlap/itallapKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - MosdóKonyha Budapest - MosdóKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - Külső képKonyha Budapest - Külső képKonyha Budapest - Külső képKonyha Budapest - Külső képKonyha Budapest - Étlap/itallapKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - MosdóKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - EgyébKonyha Budapest - Külső képKonyha Budapest - Étlap/itallapKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - MosdóKonyha Budapest - Étel/italKonyha Budapest - BelsőKonyha Budapest - Külső képKonyha Budapest - Külső kép

Konyha további értékelései

2016.11.17kollégákkal
Bár már 2 évvel ezelőtt történt, s azóta rengeteg helyet "végigettem", a Konyha az egyik legjobb élményként maradt meg az emlékezetemben. Az eltelt 2 évben sok minden történt a Konyhában, több séfváltást éltek meg. Egy ideig ha jól emlékszem, a déli menüt is felfüggesztették. Ismét hétköznap...
2015.04.13barátokkal
A Konyha nevű bisztró elődjében vagy két éve ettünk egy turné végén egész finom haltepertőt s tán halászlevet is. Az új egységről elég jókat lehet olvasni, így aztán mihelyt alkalmunk volt rá, beültünk egy baráti társasággal. Nem mindenki volt éhes, de azért rendeltünk sajtkrémlevest,...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel