Kiváló borbár

Kóstolom Borbár BudapestKóstolom Borbár Budapest a térképen

Kiváló 2019. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. május 22.
A Kóstolom borbár kiváló élményünk volt.
Tetszett a beltér, a borválaszték, melyben a nehéz súlyú, ujjukat a magyar bortermelés ütőerén tartó borrajongók is találnak ismeretlen tételt.
De legfőképpen a kiszolgálás.
Felszolgálónk egyik oldalról érti a szakmáját, tud bort ajánlani, másik oldalról ezt kellemes stílusban teszi, jó vele beszélgetni. S ez nagyon fontos. Ez adja az élmény sava borsát. A 18. esztendejében járó nagyobbik fiammal és jóbarátjával tértünk ide be, miután távoztunk azt mondja a csemete: „rájöttem, hogy szeretek borbárokba járni”. No, ennyit számít a kiszolgálás. Kiskora óta iszik bort, borversenyre is vittem sokszor, együtt kóstoltunk számtalanszor, de ehhez a vallomáshoz a jelek szerint a Kóstolom borbár élményére volt szükség.
Kóstoltunk 0,75 deci (azaz 75 ml) Laposa Kéknyelűt (800), Streit Zagonyi The Union 15 nevű borát ugyanazon mennyiségben (900) valamint egy újabb Ludányi pince (András, József, Béla és Balázs mellé) „Just a Fucking good Grüner Velteliner” (600) nevű borát. Az árak egyébként magasak, mi igyekeztünk az olcsóbb borok közül szemezgetni.
Hangulat:Kiváló
Kóstolom Borbár Budapest - Külső képKóstolom Borbár Budapest - Külső képKóstolom Borbár Budapest - BelsőKóstolom Borbár Budapest - Étel/italKóstolom Borbár Budapest - Étel/italKóstolom Borbár Budapest - Étel/italKóstolom Borbár Budapest - Étel/italKóstolom Borbár Budapest - Étel/ital
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz