A körülmények mit sem számítanak, tökéletes a lángos

Krumplis Lángos BudapestKrumplis Lángos Budapest a térképen

Kiváló 2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 2.
Ez egy legendás lángossütő talponálló büfé Óbudán a Flórián tér aluljáróban, a római kori romok mellett. Bármikor jár erre az ember, mindig akad sorban álló vásárló. A lángos érdekessége, hogy a tészta krumplit is tartalmaz, innen a névadás. A sima 310 Ft-ba került, a szokásos tejfölös és sajtos - vagy ezek kombinációja mellett - virsliset, sonkásat, tzatzikiset, kapros-túrósat vagy akár "mindeneset" is kérhetünk, sőt, töltött lángost is sütnek. A legdrágább verzió 620 Ft, de az tényleg nagyon kiadós és laktató.
Egy középkorú hölgy szolgál ki az ablaknál és kezeli a kasszát, a fiú meg csak süti és süti a lángosokat. Óriáspalacsintát és készítenek 11 féle töltelékkel (420 Ft).
Én egy tejfölöset kértem a lángosból (400 Ft), a kép szerintem magáért beszél. A snidling és a fokhagyma minden esetben bónusz, azaz ajándék.
Nagyon kellemes, remek tésztájú, tökéletesre sütött a lángos, nem csöpög az olajban, sőt egyáltalán nincs olajos íze. Kívül ropogós a tészta, belül puha.
A büfé előtt 2 bárasztalt helyeztek ki, ahol lehet talponállózni.
Az aluljáró igencsak huzatos, de a lángosos azon a részen van, ami fedett, így legalább nem áztunk el.
Van valami klassz hangulata ennek a helynek, ez tény!
Aki elvitelre kérte a lángost, annak szépen, gondosan becsomagolták.
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Krumplis Lángos Budapest - Külső képKrumplis Lángos Budapest - Külső képKrumplis Lángos Budapest - Külső képKrumplis Lángos Budapest - Étel/italKrumplis Lángos Budapest - Külső képKrumplis Lángos Budapest - Külső kép
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval