Kínai rendelésre

Kurkuma Kínai Büfé BudapestKurkuma Kínai Büfé Budapest a térképen

Átlagos 2023. februárban járt ittÉrtékelt: 2023. március 25.
Az Árpád híd közelében volt intéznivalóm, itt az Árbóc utcában parkoltam le (XIII. kerület, Angyalföld). Közben telefonáltak a gyerekek, hogy hazafelé vigyek nekik valami ennivalót, így próba szerencse alapon benéztem. Kívül a kiíráson csak annyi szerepel, hogy Kínai gyorsétterem, viszont a számlán az szerepel, hogy Kurkuma Kínai büfé, szóval így adtam le a helyszín megnevezést a nyilvántartásba.
Teljesen átlagos, szokványos kínai, családi vállalkozásban üzemeltetve. Ételek elkészítve a pultban, ilyen-olyan néven szószos, szójás csirke, zöldséggel, hagymával, csípős, nem csípős. A főétel menü tojásos rizzsel vagy zöldséges tésztával 1600 Ft-ba kerül, többféle közül lehet válogatni. Némi felüdülésként volt sült kacsamell és kacsamáj (1800 Ft), de elég szárazkásnak tűntek, így nem mertem bevállalni.
Elvitelre vittem dupla adag amerikai csirkét, rizst, babcsíra salátát, összesen 4800 Ft-ot fizettem. Hogy ez hogy jött ki, azt nem tudnám megmondani, a számla alapján nem beazonosíthatóak a tételek.
A Foodpandával van megállapodásuk házhoz szállításra.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kurkuma Kínai Büfé Budapest - Külső képKurkuma Kínai Büfé Budapest - Külső képKurkuma Kínai Büfé Budapest - BelsőKurkuma Kínai Büfé Budapest - Étel/italKurkuma Kínai Büfé Budapest - Étel/italKurkuma Kínai Büfé Budapest - Étel/italKurkuma Kínai Büfé Budapest - Étel/italKurkuma Kínai Büfé Budapest - Belső
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+