Csigák és csúcs-vendégfogadás

La Nonna Pékség BudapestLa Nonna Pékség Budapest a térképen

Kiváló 2023. októberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2023. november 4.
Teljesen véletlenül fedeztem fel ezt az igazán szuper kis pékséget Óbudán, az Aquincum mögött, ami egyben kávézó, bisztró, szendvicsező és delikátesz is. Ha jól sejtem, egy újabb nyitás lehet, legalábbis, amikor legutóbb jártam erre, nem tűnt fel a létezésük.
Nagyon kedvesen, szívélyesen fogadtak, ami Budapesten sajnos egyáltalán nem megszokott. Egy kis teraszt is kialakítottak a bejárat előtt, ahol helyben lehet kávézni. Az apró beltérben finom illatok lengik be a levegőt. Inkább hagyományos péksütemények és kenyerek, kifli, zsemle, kalács. A répatorta, a gesztenyés és a diós minicsiga is nagyon finom volt. A helyben készült croissant és sajtos stanglis szendvicsek is nagyon jól néztek ki (1390-1590 Ft). A mini csigák darabja 320 Ft volt, a sajtos rudat kilóra árusították, kb. 20 deka volt 640 Ft.
Nagyon jó élmény volt a La Nonna, ha közelebb laknék, biztosan gyakran megfordulnék itt.
Hangulat:Kiváló
La Nonna Pékség Budapest - Külső képLa Nonna Pékség Budapest - EgyébLa Nonna Pékség Budapest - Külső képLa Nonna Pékség Budapest - Étel/italLa Nonna Pékség Budapest - Étel/italLa Nonna Pékség Budapest - Étel/italLa Nonna Pékség Budapest - Egyéb
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon