Átlagos söröző, sokat e várjunk tőle

Lakat Söröző BudapestLakat Söröző Budapest a térképen

Átlagos 2015. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. november 11.
Különösebb kockázat nélkül ki lehet jelenteni, hogy egy nagyobbacska város vasútállomása mellett kell, hogy legyen legalább egy söröző, de még inkább több. Az Etele téri pályaudvar tőszomszédságában van vagy 5, ezek közül a minap a Lakat presszót látogattam meg, mert olyan szerencsésen érkeztem az állomásra, hogy az óránként induló vonatom 5 perce ment el.
A Lakat presszóban tetovált, kikent kifent arcú lány ült a pultban, szemöldöke kiszedve, helyette festve vagy tetoválna a szemöldökhelyettesítő vonal. A törzsközönségnek kinéző társaság furcsa, kigyúrt, fiatal öltönyös figurákból állt, akik dartsot játszottak, velük egy nagyon részeg lány próbálta tartani a tempót ivásban és dartsban. Nem sikerült neki.
A hely totál kommersz, semmi érdekes ital nem volt, ittam egy pohár Sopronit, olvasgattam a nálam levő Bor és piac magazint, majd odébbálltam. Sokra nem jó ez a hely, de arra igen, hogy az ember egy sör mellett várakozzon a vonatra s ne a peronon.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Lakat Söröző Budapest - Külső képLakat Söröző Budapest - BelsőLakat Söröző Budapest - Étel/ital
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat