A fantasztikus körbe nem fért bele

Lali Fagyizója BudapestLali Fagyizója Budapest a térképen

Átlagos 2021. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. december 27.
Egy gasztroblogban olvastam erről a fagyizóról, amelynek témája "10 fantasztikus fagyizó" volt, amelyeket Budapesten kipróbálásra ajánlottak. A listában jó pár jónevű, ismert kézműves fagyizó szerepelt, de ez amolyan kakukktojás volt számomra, amelyet annak ellenére nemcsak nem próbáltam, de még a nevét sem hallottam, nem ismertem, hogy a mi kerületünkben (13.) található. Igaz, az angyalföldi részen, a Duna-part közelében. Egy panel lakótelepen, egy 10-emeletes panelház földszintjén kapott helyet a fagyizó. A facebook oldaluk tanúsága szerint 2018-ban fagyiárust kerestek, az oldalt azóta sem frissítették. Nyári időszakban minden nap nyitva tartanak 11-20 óra között, a weblapjuk szerint viszont 10 órától, nyilván ezt sem frissítették.
A fagylaltokat az állópultnál lehet megvásárolni, viszont nemcsak elvitelre, hanem helyben is lehet fagyizni, 3 fa asztalka szolgál erre a célra.
Egy csokifagyit vettem, átlagosnál talán kisebb gombócméret (a weblap fotókon sokkal nagyobbak a gombócok), ami nem volt rossz, de igazából semmi extra, teljesen átlagos. Különleges fagylaltízek nem szerepeltek a repetoárban.
Összességében egy átlagos lakótelepi fagyizó, extrák nélkül, se nem rossz, se nem jó.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Lali Fagyizója Budapest - EgyébLali Fagyizója Budapest - EgyébLali Fagyizója Budapest - Egyéb
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok