Jó kis lángosozó

Lángos Mánia - Kispesti Piac BudapestLángos Mánia - Kispesti Piac Budapest a térképen

2019. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 11.
A Lángosmánia a Kispesti piac egyik jellegzetes egysége. Kis bódéban van pár magasított szék és asztal is azoknak, akik helyben fogyasztanák el a lángost. Én inkább mentemben ettem. Sima fokhagymásat kértem. Érdekes, hogy érződtek a kisebb krumpli-darabok a lángosban, de engem ez nem zavart.
Tartanak Tikkadt szöcskét is, amit szintén értékeltem.
Legközelebb töltött lángost kérek, sajttal és kolbásszal, igazság szerint akkor olvastam ez ezt az opciót, amikor már megrendeltem a simát.
Itt a sima lángos ára van megadva, és ehhez külön a feltétárak, mindenki mérlegelhet, hogy inkább kolbászt kér vagy mondjuk gombát. A tejfel és a kukorica csak 60 ft pluszt jelent, a sajt 180, a gomba 140.
Megadom neki a négy pontot.
Lángos Mánia - Kispesti Piac Budapest - BelsőLángos Mánia - Kispesti Piac Budapest - BelsőLángos Mánia - Kispesti Piac Budapest - BelsőLángos Mánia - Kispesti Piac Budapest - BelsőLángos Mánia - Kispesti Piac Budapest - Külső képLángos Mánia - Kispesti Piac Budapest - Étel/ital
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok