Las Vegan's - Corvin Plaza Budapest

Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Szilveszter
12.29-01.01.
Hotel Laroba Alsóörs
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Las Vegan's - Corvin Plaza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2023. május 5.gyerekekkel járt itt
Előre bocsátom, nem vagyok sem vegán, sem vegetáriánus, de szoktam vegetáriánus éttermekben is enni, sőt, "rendes" éttermekben is előfordul, hogy valami húsmentes ételt választok, ha éppen olyan hangulatom van. A Corvin Pláza legfelső szintjén lévő vendéglátó szigeten a Las Vegan's A vegetáriánus étterem, ami szintén egy lánc tagja, más egységükben már ettem korábban.
Las Vegan's - Corvin Plaza Budapest - BelsőLas Vegan's - Corvin Plaza Budapest - Étel/italLas Vegan's - Corvin Plaza Budapest - Étel/italLas Vegan's - Corvin Plaza Budapest - Étel/italLas Vegan's - Corvin Plaza Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Corvin Plaza Budapest - BelsőLas Vegan's - Corvin Plaza Budapest - Étel/ital