Egészségnap

Las Vegan's - Allee Street Food BudapestLas Vegan's - Allee Street Food Budapest a térképen

2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. június 27.
Tegnap súlyosan vegán napot tartottam, mert mielőtt a Vegán Sweet nevű cukrászdába mentem volna, az Allee mögötti Las Vegan's-ban abrakoltam alá. Ugyebár, ilyen máshol is van, talán a Kazinczy utcából ismeri mindenki, a Karaván udvarból. Tehát szójafalatkák a kánikulában, steak-burgonyával és fokhagymás szósszal. Jól elvoltunk egymással, a kaja meg én, ő fogyott, én meg közben híztam. A sör ütött szöget a fejembe, a vegán sör. Hogy a mi a frásztól vegán? És ennek is van valami zizzent magyarázata. Itt volt négyféle vegán sör, meggyest ittam, egy 3 decis üvegcse volt 750 forint, és nyertem vala egy kicsit kesernyés meggysört, meg némi tapasztalatot. De az üzletet ajánlom! Különösen azért, mert csoda történt, amit lábon hordtam ki. Némi neheztelő megjegyzést tettem az evőeszközökre, amiért azok a hegyükkel kifelé állnak a tartóból. Úgy látszik, ez a mániám. És mire térültem-fordultam, visszamentem a pulthoz, meg is voltak fordítva! Ezt nevezném figyelmes rugalmasságnak!
Hangulat:Átlagos
Las Vegan's - Allee Street Food Budapest - Külső képLas Vegan's - Allee Street Food Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Allee Street Food Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Allee Street Food Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Allee Street Food Budapest - BelsőLas Vegan's - Allee Street Food Budapest - EgyébLas Vegan's - Allee Street Food Budapest - Étel/ital
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.