Laza élet laza áron

Laza Cafe & Bar - WestEnd City Center BudapestLaza Cafe & Bar - WestEnd City Center Budapest a térképen

2015. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 1.
A Westend Bevásárlóközpont középső kijáratánál, amelyet egyébként Kabos kapunak hívnak, a lépcső mellett található ez a nagy teraszos fiatalos bár és kávézó. Nyáron és szebb időben van igazán jó hangulata, mert előttük található a szökőkút. A teraszon kényelmesen üldögélve, egy hideg italt kortyolgatva lehet bámészkodni a víz váltakozó mozgásán vagy hallgatni a csobogást.
Ha jól számolom, háromszor jártam már itt, ha valakivel a Westendnél van találkozóm, és hamarabb érkezem, ide szívesebben kiülök, mint hogy a benti levegőtlen műanyag világban várakozzam. Ahhoz képest, hogy ilyen felkapott helyen található, az árak átlagos belvárosiak, nincsenek elszállva. Még sosem ittam itt semmit, italból is csak üdítőt (Coca Cola/340 Ft a kis üveges) és ásványvizet. Sörben Hunter's, HB búza és Dreher szerepel a kínálatban. Szoktak lenni röviditalos napi akciók is.
A csak nyári időszakban üzemelő Westend Tetőkertben a másik oldalon, a pályaudvar felé szintén ugyanehhez a céghez tartozik a Laza Tető is.
Ételek / Italok:Átlagos
Laza Cafe & Bar - WestEnd City Center Budapest - Külső képLaza Cafe & Bar - WestEnd City Center Budapest - BelsőLaza Cafe & Bar - WestEnd City Center Budapest - Külső kép

Laza Cafe & Bar - WestEnd City Center további értékelései

2015.12.25egyedül
A West End City Center Váci úti bejáratánál működik egy nevében, hangulatában egyaránt laza hely, különlegessége, hogy itt nem azokban az órákban olcsóbb a sör, amikor kisebb a közönség, tehát délután, hanem akkor, amikor nagyobb, vagyis este. Jómagam is egy pohár sört kértem, a Kőbányai sörgyár...
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással