Remek kézműves söröző - Legenda végre Budán is!

Legenda Pub Óbuda BudapestLegenda Pub Óbuda Budapest a térképen

Kiváló 2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 9.
A Legenda sörfőzde kiesett a kézműves fősodorból, miközben 2013 táján itt diktálták a tempót. Többnyire az egyenetlen minőséget és a sörhibákat szokták szakmai berkekben emlegetni. Jómagam ezzel nem törődöm, engem épp elég érzelmi szál köt ehhez a főzdéhez, ahhoz, hogy elnézzem, ha ingadozik a minőség. Különösen, hogy az árak meg kifejezetten kedvezőek.
Így aztán ha hírét veszem, hogy a főzde újabb kocsmát nyit, akkor azt a célpontlistám élére helyezem. Mint történt most is az Óbudai egységgel, mely nemrég nyitott. Sajnos gépjárművel voltam épp, így elbeszélgettem a kedves pultos hölggyel megtárgyaltuk hogy miként lehet, hogy rajtam kívül egy ember sincs bent, megnyugtatott, hogy azért későbbi órákban lesz ott élet.
Majd készítettem pár fotót, vettem négy sört, egy Legenda Ponyt (ez talán a legjobb sörük), egy Dieselt, egy Pokerfacet és egy Hableánykát, mindet sikerült mára meginni, kétségkívül adták a megszokott élményt.
A négy sör 2150 forintba került, ami igazán barát árfekvés.
Ár / érték arány:Kiváló
Legenda Pub Óbuda Budapest - Külső képLegenda Pub Óbuda Budapest - BelsőLegenda Pub Óbuda Budapest - Belső

Legenda Pub Óbuda további értékelései

2022.08.14barátokkal
Péntek esti kóstolós túránk utolsó állomásaként jöttünk be a Legenda kézműves sörház óbudai egységébe, amely a Kolosy tér és az Árpád híd között kb. félúton található. Miközben a korábbi helyeken jellemzően nagy élet zajlott, jöttek-mentek és fürtökben lógtak a vendégek, volt, ahol alig találtunk...
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Forrás Zalakaros - Félpanziós ajánlat