Kiváló lepény, megérdemelt nagydíj

A Lepény BudapestA Lepény Budapest a térképen

Kiváló 2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 13.
A Lepény nevű egységről a Magyar Konyha kiadványából szereztem tudomást, ha minden igaz (Megesküdtem volna, hogy Zigzag kollegina beszámolóiból írtam ki a helyet, de hiába kerestem az adatbázisban, majd néztem végig másfél hónap termését, nem leltem a helyet.) Tény, hogy felírtam a célpontlistámra, s aztán az első adódó alkalommal el is mentem oda. Konkrétan tegnapelőtt. (Az Odú is így került fel a listára, egyelőre várat még magára.)
A pultos hölgy rendkívül rokonszenves, kommunikatív, kedves, udvarias, abszolút azonosul a képviselt céggel, ami rendkívül fontos ugyebár.
Maga a lepény – (kolbászost kértem, mivel Búza kolbászból van, nem véletlen nagy B (!), senkit ne tévesszen meg, nem valami vega baromság ez, hanem így hívják a termelőt) kitűnő volt, megérdemelte a Magyar Termék Nagydíjat.
A beltér is tetszett.
Az ár nem alacsony, 850 ft egy érdekesebb lepény, az enyém is annyi volt, de egyelőre a szószokat ingyen adják hozzá. Nagyon tetszett a hely, lehet, hogy még betérek, de addig is ajánlom mindenki másnak.
A Lepény Budapest - Étlap/itallapA Lepény Budapest - BelsőA Lepény Budapest - Étlap/itallapA Lepény Budapest - Étel/italA Lepény Budapest - Étel/italA Lepény Budapest - Külső képA Lepény Budapest - Étlap/itallap

A Lepény további értékelései

2017.01.29egyedül
A Corvin közben tavaly novemberben nyílt meg A Lepény, ötletadója 2 hölgy. Korábban is fel-felbukkantak már street food eseményeken, fesztiválokon. Az egyszerű, de nagyszerű étel egy kétrét hajtott, vaslapon megsütött kelt tészta, amelybe különféle töltelékeket tesznek. Jelenleg 6 féle ízben...
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig