Mangó és avokádó

Leroy Cafe - WestEnd City Center BudapestLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest a térképen

Átlagos 2018. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. január 4.
A Westend emeletén lévő étterem, a Ferdinánd-híd felőli bejáratnál, legújabb szomszédjuk a Starbucks. Míg az éttermek többé-kevésbé cserélődnek a TGI Friday's és a Leroy 2 fix pontnak tűnik egymás feletti szinteken, évek óta.
Gyakorlatilag 2 komplett étlapjuk van, egy európai-mediterrán, valamint egy távol-keleti. Ehhez kapcsolódóan 2 konyhájuk is van, a hagyományos az italpult mögött a "baskctage"-ben, míg a sushi pult elvileg lehetne látványkonyha, mivel nyitott, viszont egy szűk oldalfolyosó végén van, amire így nem lehet rálátni sehonnan.
Az asztalok elég közel vannak egymáshoz, némelyik borzasztó szűk helyre bepréselve, az intimitás nem biztosított. Normál esetben az ajtóban szokott lenni fogadó személyzet, többször láttam, viszont most éppen nem volt senki. Most is, mint mindig szinte telt ház volt. A különös népszerűség magyarázata szerintem a remek konyha, melyhez a kiszolgálás színvonala egyáltalán nem tudott felnőni. Az árak viszont igen, nagyon is.
A távol-keleti étlapról választottam, amiben japán mellett thai, indonéz fogások is akadnak, de kicsit európai szájízre vannak formálva, a fűszerezés nem vad. A tálalás mutatós. Kifejezetten szépen az ételek.
Hideg mangókrémleves kókusz chips-szel (1250 Ft), kellemes, könnyű kezdés, intenzív édeskés mangó íz. 6 db-os avokádó maki sushi tekercs (990 Ft), szójaszósz, pálcika be volt készítve, frissen készült, autentikus, ez a fogás is rendben volt. A desszert mangós, sós karamellás mousse bomba (1580 Ft), egyszerre volt könnyed, de egyúttal nagyon laktató is. Bár 3 laza fogást választottam, de tökéletesen jól lehetett vele lakni. Amúgy a mangó a kedvenc gyümölcsöm!
Adag zöld tea (590 Ft), mézet és citromot adtak mellé, cukrot nem, és az asztalon sem volt kihelyezve. Üvegpohárban szervírozva, nem csészében, kancsóval.
A személyzet röviden összefoglalva felháborító. Részletesebben kifejtve: az egyik pincér perceken át úgy káromkodott, mint egy legalja kocsis, valami összekevert étel miatt (gxxx és fxxx szavak röpködtek a szájából folyamatosan), a kollégái csak dünnyögtek, de egyiknek sem jutott eszébe leállítani és rászólni, hogy talán viselkedjen már illően és mossa ki a száját. Volt egy civilben lévő pincér, akit a többiek kerestek, mert már régóta dohányozni volt. Az egyik pincérnő levágta a pultra a tálcát, amikor fizettem, nyilván őt is valami nagyon feldühítette. Az engem kiszolgáló másik pincérnő "csak" mogorva, szótlan, undok volt. A személyzet létszáma bőségesnek tűnik, bár sok a vendég, de ennyien ezt le kellene tudni kezelni.
Van saját mellékhelyiség a Leroy-on belül, nem a Westend közös plázás mosdóit kell használni.
A kötelező szervizdíj 5%, de még ennyit sem érdemeltek volna. Így 5ezer Ft lett a végszámla. Bankkártyával lehet fizetni.
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Átlagos
Leroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Külső képLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étel/italLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - MosdóLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - MosdóLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Külső képLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Külső képLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Külső képLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Külső képLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Külső képLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - EgyébLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - BelsőLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallap

Leroy Cafe - WestEnd City Center további értékelései

2023.11.22a párjával
Nagyon remek étterem Finomak az ételek Tökéletes,gyors a kiszolgálás Ajánlani tudom csak mindenkinek!
2018.01.07a párjával
Néha Budapesten is megfordulunk Párommal, tegnap így esett a választásunk ebédidő után nem sokkal a WestEndben fellelhető Leroyra. Csak amiatt mentünk ide, mert egy pár falatot szerettünk volna bekapni mozi előtt..a végére olyannyira elkedvetlenedtünk, hogy inkább moziba sem mentünk. Párom egy...
2014.08.23barátokkal
Többször is megfordultam már itt, a város összes Leroya közül ez az egyetlen, amivel teljesen elégedett vagyok. Az ételek és koktélok itt vannak a legnagyobb odafigyeléssel elkészítve és a kiszolgálás is rendben van. A hangulatra csak a plázai nyüzsgés miatt nem adok max pontot, jobb lenne, ha...
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár