Hozta a tőle elvárható szintet

Leroy Cafe - WestEnd City Center BudapestLeroy Cafe - WestEnd City Center Budapest a térképen

Átlagos 2018. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. január 7.
Néha Budapesten is megfordulunk Párommal, tegnap így esett a választásunk ebédidő után nem sokkal a WestEndben fellelhető Leroyra. Csak amiatt mentünk ide, mert egy pár falatot szerettünk volna bekapni mozi előtt..a végére olyannyira elkedvetlenedtünk, hogy inkább moziba sem mentünk.
Párom egy marcipános eperkrémlevest evett túrógombóccal..ez volt az étekzés csúcspontja!
Ezután következett a túlterhetlt étterem viaskodása az egyre csak betóduló emberek számával, s ezáltal exponenciálisan csökkent az ételek elkészítésére fordítható idő, ez pedig magával hozta a minőségbeli romlást.
Főételként mindketten wokban készült "finomságot" rendeltünk. Nekem egy szójával alaposan megspékelt, olajban áztatott csirkemellcomb falatka jutott tocsogósra elkészített zöldségágyon, odaégetett kesudióval. Párom szerencsésebb volt a választással, ő egy királyrákos rizottót kért, viszont mégis Ő itta meg a levét a dolognak, hiszen a tányérom 1/4-e után látta vonásaimon, hogy az olajtúltengés lassan rosszullétemhez vezet, így megmentett és tányért cseréltünk, mentette a tányéromról mentehtő összetevőket.
Desszertre már csak Ő volt kapható, egy müzlis túrógombocót kért erdeigyümölcsös öntettel, ami alapvetően nem volt rossz, de nem is okozott kulináris élményt számára.
Összességében pontszámom a levesnek és a desszertnek szól, a főétel-, és a kiszolgálás minősége és milyensége hagy némi kívánnivalót maga után..
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Leroy Cafe - WestEnd City Center további értékelései

2023.11.22a párjával
Nagyon remek étterem Finomak az ételek Tökéletes,gyors a kiszolgálás Ajánlani tudom csak mindenkinek!
2018.01.04egyedül
A Westend emeletén lévő étterem, a Ferdinánd-híd felőli bejáratnál, legújabb szomszédjuk a Starbucks. Míg az éttermek többé-kevésbé cserélődnek a TGI Friday's és a Leroy 2 fix pontnak tűnik egymás feletti szinteken, évek óta. Gyakorlatilag 2 komplett étlapjuk van, egy európai-mediterrán,...
2014.08.23barátokkal
Többször is megfordultam már itt, a város összes Leroya közül ez az egyetlen, amivel teljesen elégedett vagyok. Az ételek és koktélok itt vannak a legnagyobb odafigyeléssel elkészítve és a kiszolgálás is rendben van. A hangulatra csak a plázai nyüzsgés miatt nem adok max pontot, jobb lenne, ha...
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz