Levendula Bistro Budapest

Levendula Bistro BudapestLevendula Bistro Budapest
Levendula Bistro BudapestLevendula Bistro Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Öreg-tó Hotel Tata - Pünkösd
Öreg-tó Hotel Tata
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással
Szobaárak félpanziós ellátással
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Levendula Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 24.egyedül járt itt
22. én péntekem látogattam meg a helyet. betérésemkor 2 en voltak elöttem gondolkodtam is hogy megvárjam ne várjam
a fiú aki kiszolgált csak úgy járt a keze kedvesen szólt is hogy pár perc turelmet kér. peesze semmi gond mondtam és nézelödtem az étlapon és azon kaptam magam hogy az elöttem álló 2 kis hölgy már ki is van szolgálva és én jövök.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Gyenge 2024. március 3.egyedül járt itt
Van úgy, hogy az ember nem szívesen bánt meg másokat. Mert nem rosszindulatúak, nem akartak rosszat nekem, csak hát ilyen szerencsétlenül sikerült a találkozás. Mentem valahová, aztán lekapcsolt ez a látvány a Bocskai úton, ezen a helyen volt már mindenféle büfé, falatozó, poharazó, aztán ezek mindig nyitnak és zárnak, mint a virágszirmok.
Levendula Bistro Budapest - Külső képLevendula Bistro Budapest - BelsőLevendula Bistro Budapest - EgyébLevendula Bistro Budapest - Étlap/itallapLevendula Bistro Budapest - EgyébLevendula Bistro Budapest - Étel/ital