Új íz - fűszeres kávé

Levendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút BudapestLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest a térképen

Kiváló 2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. május 1.
Beköszöntött a jó idő - mérsékelten - , de a fagyizók már megnyitottak a legtöbb helyen. Erre vezetett az utam, a pár évvel ezelőtti nem túl pozitív élmény után egy új próbát tettem itt. (Megjegyzem, a szintén Levendula Szent István körúti fagyizóban már az idei szezonban is többször megfordultunk.)
Az árak az átlagnál magasabbak, de ne kirívó, az adag átlagos, 5 dkg. 300 Ft az alapár, a cukormentesek 350 Ft-ba kerülnek.
Egy számomra új ízt próbáltam ki, a kardamomos latte macchiatot. Nem éppen egy gyerekeknek való íz, elég karakteres, nem édes, a fűszeres jeges kávé hangulatát hozza, nekem nagyon ízlett, bejött.
A fiatal fagyiárus lány csendes, visszafogottan mosolygott, kedves volt. Örömmel vette, hogy fényképeztem a fagyizóban.
Itt is minden szép lila, és a vintage stílus is maradt. Bent piciny, szűkös a hely, egy kis asztal van, míg a bejárat előtt a járdán még egy, illetve az elmaradhatatlan lila bicikli is ott parkol.
Nemcsak a cukormentességet, de a gluténmentességet is jelzik a fagyi kis címkéjén.
Kenést adnak, nem gombócot, az adagot lemérte a lány.
Levendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - EgyébLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - BelsőLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - BelsőLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - BelsőLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - BelsőLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - BelsőLevendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút Budapest - Külső kép

Levendula Kézműves Fagylaltozó - Vámház körút további értékelései

2015.09.02barátokkal
Mind a dizájn - orgonalila dekoráció, romantikus, provence-ias hangulat, csipkés terítő, levendulacsokor az asztalon, az elmradhatatlan lilára festett kerékpár -, mind a kapható fagylalt ízek tekintetében a Levendula Fagylaltozókban máshol is megszokottat nyújtja a Vámház körúti egység is. A...
2015.07.03a párjával
Egy hétköznap délután jöttünk el fagylaltozni, miután a franchise rendszer Szent István körúti tagját már többször kipróbáltuk. A kínálat itt is ugyanaz, jó minőségű kézműves fagylalt, érdekes, kissé szokatlan ízekben is, mentás, levendulás, homoktövises fagyi is van. A kiszolgálás talán az esti...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval