Elfogadható kocsma néhány jó itallal

Lezser Bár BudapestLezser Bár Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. december 25.
A Lónyay utca eddig sem sokat profitált a Ráday utca közelségéből, bár van két fontos hely itt is, a Butter brothers nevű csúcspékség és a Cech in névre hallgató kiemelkedő söröző. A sorba akkor sem tudom beilleszteni a Lezser nevű helyet, ha annak italkínálata valamivel az átlag felett van.
Egy hétköznapi délután tértem ide be egy italra, két ember volt csak bent, egy bodyguard valamint a pultos.
Kértem egy deci Irsai Olivért a Nyakas pincészettől, 2015-öst, hiszen ezek a reduktív technológiai borok frissen jók igazán. (Szerintem korábbi évjárat nem is volt, de persze ha lett volna, akkor is ezt kérem.) 400 ft-ot fizettem rá, ami egy elég lepusztult kocsmához képest büszke ár, több mint kétszeres szorzót jelent a szaküzleti (s nem a beszerzési!) árhoz képest. A színvonalhoz képest nem ez az egyetlen tétel, ami túl van itt árazva.
Elégedetten nyugtáztam, hogy tartanak Primator söröket (ez a cseh kisüzemi sörök egyik legismertebbje és legjobbja).
Az atmoszféra elég kietlen, a kiszolgálás átlagos, formálisan udvarias, a túlárazottság nem vészes.
Egyszer jó volt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Lezser Bár Budapest - Külső képLezser Bár Budapest - Étlap/itallapLezser Bár Budapest - BelsőLezser Bár Budapest - EgyébLezser Bár Budapest - Étel/italLezser Bár Budapest - Külső kép
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás