Lipóti a 11. kerületben

Lipóti Pékség & Kávézó - Karinthy Frigyes út BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Karinthy Frigyes út Budapest a térképen

2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. április 13.
Kisebb Lipóti Pékség egység a 11. kerületben, a Karinthy és a Budafoki őt sarkán. A környék elég forgalmas, de a pékségnek nem a legjobb a láthatósága. Igazából semmi egyedit nem tudok elmondani. Pénteken kora délután egy fős személyzet szolgálta ki a be-betérő vásárlókat. A kínálat már eléggé le volt pusztítva.
Egy lekvárral töltött fánkot választottam (220 Ft). Átlagosnál valamivel kisebb, szerintem egy kicsit drága, hiszen nincs rajta színes cukormáz vagy egyéb díszítés, csak porcukor. A tészta aznapi, de már veszített a frissességéből.
Hát, maradjunk annyiban, hogy nem ez a Lipóti vezérterméke.
Egyebekben a nosztalgia kifli és az újabb keletű teljes kiőrlésű nosztalgia kiflijük továbbra is mindent visz, de érdemes friss sütéskor venni és enni.
Lehet helyben is kávézni, reggelizni, uzsonnázni a fal mentén kialakított könyöklőnél.
Nem túl nagy a beltér, mivel jött egy másik vásárló, ahogy a pultnál állt, már nem tudtam volna úgy fotózni, hogy ne legyen ő is benn a képben.
Hangulat:Átlagos
Lipóti Pékség & Kávézó - Karinthy Frigyes út Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/ital
Hotel Kumánia Kisújszállás - Pünkösdi kikapcsolódás
Pünkösdi kikapcsolódás