Megbízható, jó hely, reggelizni főként

Lipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest a térképen

2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. december 24.
A Lipóti pékség fergeteges sikere azt igazolja, hogy van tömegigény a tisztességes minőségre és hogy az emberek hajlandóak többet fizetni a jobbért.
E pékségek nagy része egybe van építve hangulatos kis kávézókkal, ahol többnyire le lehet ülni, s akár valami péksüteményt is elfogyasztani a reggeli kakaóhoz, kávéhoz vagy teához.
Ez a helyzet a Deák térhez közel eső egységben is, ahová a nemrégiben tértem be egy teára illetve ha már ott voltam, vettem a gyermekeknek két “egészséges Túró Rudit”, ahogy nevezzük családban a Cserpes tejüzemi vállakozás desszertjét.
A tea rendben volt, a mézet külön kellett fizetni, citrom nem volt hozzá, csak citromlé.
A pultos hölgy kedves volt, érdeklődésemre, hogy hány egységet üzemeltetnek, rákeresett a neten, mondta, hogy több oldalon keresztül folyik a felsorolás, megállapodtunk abban, hogy száz felett lehet az egységek száma.
Kértem a teához jeget is, mert a meleg teát szeretem, nem a forrót, azt is hozott hamar.
Jó volt itt elüldögélni, könnyen lehet, hogy még betérek.
Lipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - BelsőLipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébLipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Egyéb

Lipóti Pékség & Kávézó - Bajcsy-Zsilinszky út további értékelései

2019.02.03egyedül
Pár havonta be-betérek az Erzsébet térrel szemben, de már a 6. kerületi oldalon lévő Lipóti Pékségbe a Bajcsy elején. Ez közel van a Deák téri metró kijárathoz, de a munkahelyemhez is. A kínálat és a kiszolgálás is továbbra is korrekt, megfelelő, színvonalas. Tetszik, hogy lehet normális,...
2016.01.01egyedül
A Lipóti Pékség 2006-ban kezdte el országos hálózatát kiépíteni, 2010-ben nyitották meg a 100. egységüket, majd 2014-ben már a 200. bolt is megnyílt. Igazi sikertörténet az övék, amely mögött kitartó és kemény munka és alapvetően megbízható, jó minőségű pékáruk állnak. Valószínűleg ez lehet az...
Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással
Napi ár reggelis ellátással