Vannak a jók és a kevésbé azok

Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest a térképen

Gyenge 2017. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 14.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Lipóti Pékség sok egysége közül a többségben elégedetten távoztam, jó tapasztalatokkal. Nos, a Kolosy téri egységük sajnos nem tartozik ezek közé. Valószínűleg elég mozgalmas lehet az alkalmazottak élete itt, hiszen forgalmas a hely, és elég zajos is, no meg a vásárlóközönség is meglehetősen heterogén, de mindez nem indok arra, hogy barátságtalanul, foghegyről válaszoljanak egy normális vevő normális kérdésére. Hétköznap délután már meglepően le volt fogyasztva a készlet, nem gond, ha elfogy valami, érthető, mert vagy választok mást, vagy átmegyek a konkurenciához és szétnézek ott - a környéken van hová átmenni. Minden esetre, ha megyek is még a jövőben Lipótiba, nagy valószínűséggel fogok, hiszen azóta is többször voltam, no de nem itt... szóval én a magam részéről a Kolosy térit el fogom kerülni.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Lipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Bécsi út Budapest - Belső
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon