2,7

2024.08.31-ig
Hotel Európa Gunaras Dombóvár
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.06.04-ig
Palace Hotel Hévíz
83.649 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Lipóti Pékség & Kávézó - Göncz Árpád-városközpont Budapest vélemények

Szörnyű 2023. május 26.gyerekekkel járt itt
Az eladó alépcső alján cigizve,barátokkal nevetve az embereken, nézzi ki meddig tart ki a rögtön jövök táblánál (kb. 5 perc után vettem észre akkor gyujtott rá egy ujabb cigire). Ha minden kiszolgáló ilyen akkor nem ajánlom senkinek a helyet.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3372 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96783 feltöltött kép
Átlagos 2022. január 1.egyedül járt itt
Útközben, M3 és 1-es villamos közötti átszállás miatt szoktam megfordulni az Árpád hídnál leginkább. Bár az is előfordul, hogy 13. kerületi lakosként itt az Árpád híd pesti hídfőjénél kell hivatalos ügyeket intéznem. A széles Lipóti Pékség hálózatnak itt az aluljáróban is van egy kisebb egysége, a metrókijárattól jobbra.
Lipóti Pékség & Kávézó - Göncz Árpád-városközpont Budapest - EgyébLipóti Pékség & Kávézó - Göncz Árpád-városközpont Budapest - Egyéb