Lipóti tejtermékek

Lipóti Pékség & Kávézó - Deák tér BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Deák tér Budapest a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 10.
A Lipóti Pékség hálózat egyik pozitívuma és vonzerej volt számomra, hogy Cserpes tejtermékeket is árusítottak. A Király utca elején, a 9-es busz Deák téri megállója közelében lévő egységükbe betérve azonban azt láttam, hogy már nem Cserpes termékek vannak, hanem saját márkás Lipóti tejtermékeket találhatunk a pultban. A 2 eladó közül a fiatalemberrel beszélgettünk erről, részletek nem derültek ki, de ő úgy tudta, a Lipóti vezetés részéről volt már korábban is egyfajta törekvés, hogy a saját termékstruktúrát érdemes lenne bővíteni, s logikusan adódott, hogy a péksütemények mellett hasonlóan jó minőségű tejféléket is árusítsanak, immáron saját brand alatt.
Szerintem ez egy jó döntés volt részükről, a Lipóti kakaót azonnal le is teszteltem, egy baracklekvárral töltött farsangi fánk kíséretében. A fánkra a porcukrot ugyan felesleges volt rászórni, pláne ilyen vastagon, de ez legyen a legnagyobb probléma az életben. A fánk, finom, friss, könnyű volt. Árban szintén kedvező, kevesebb, mint 500 Ft-ot fizettem.
Ár / érték arány:Kiváló
Lipóti Pékség & Kávézó - Deák tér Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Deák tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Deák tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Deák tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Deák tér Budapest - Étel/ital

Lipóti Pékség & Kávézó - Deák tér további értékelései

2021.08.19egyedül
Nem egyszer jártam már pékségben, de minden alkalommal unott, rossz kedvű, visszataszító eladókkal találkoztam. Számomra szörnyű bent a légkör, a visszajárót rendszeresen a kasszában hagyják.
Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok