Péntek délután nem az optimális időpont

Lipóti Pékség & Kávézó - Széll Kálmán tér BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Széll Kálmán tér Budapest a térképen

Átlagos 2019. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. június 7.
Pénteken késő délután már meglehetősen le volt fosztva a Széll Kálmán téri Lipóti Pékség, de a pultos úriember próbált a lehetőségekhez mérten alternatívákat ajánlani a már elfogyott termékek helyett, több-kevesebb sikerrel, ezúttal inkább kevesebb.
A szendvicsekben a ki-kilógó salátalevelek már kornyadoztak, fonnyadtak, viszont az aprósütemények között még akadt olyan, amiből lehetett választani és szemre frissnek tűntek.
A beltér kizárólag kiszolgálásra szolgál, nincsenek asztalok, ülőhelyek, viszont a portál előtt 2 asztalnál le lehet ülni, napernyő által árnyékolt helyen. Esőben mondjuk annyira nem hatásos.
Ezúttal valami újat is ki akartam próbálni, így a kedvenc teljes kiőrlésű nosztalgia kifli mellé még választottam kimért zabsütit, csokis és talán áfonyás töltelékes volt. Megmondom őszintén, nekem nem igazán jött be, kissé fűrészporos ízhatása miatt. A gyerekek sem lelkesedtek érte.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Lipóti Pékség & Kávézó - Széll Kálmán tér Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/ital
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig