Szeretjük a szatmári szilvát

Lipóti Pékség & Kávézó - Újpest-központ BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Újpest-központ Budapest a térképen

2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. június 9.
Talponállós kialakítású pékség a népszerű Lipóti lánc részeként Újpest-Központ metró aluljáró szintjén. "Talponállós" alatt értem, hogy helyben csak a kerek állópultoknál lehet enni vagy kávézni, viszont ez is több a semminél.
Egyúttal nem a szokásos kedvencek közül választottam. Az egészséges életmód jegyében kipróbáltam a fitness croissant-t, ami teljes kiőrlésű lisztből készül többféle magvakkal és szilvalekvárral van töltve.
Friss volt, ízletes, a szilvalekvár nem édes, a valódi üstben sült szatmári szilvalekvárra emlékeztető ízvilágú.
Folyamatosan sok vásárló van. Bankkártyával is lehet fizetni, akár pár száz forintért is, és nincs szájhúzogatás miatta.
Gyors, de kedves kiszolgálás.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Lipóti Pékség & Kávézó - Újpest-központ Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Újpest-központ Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Újpest-központ Budapest - Belső

Lipóti Pékség & Kávézó - Újpest-központ további értékelései

2019.06.09egyedül
Pár hónapja nyílt meg a Lipóti Pékség új egysége Újpest Központban, legalábbis ekkor tűnt fel nekem a léte. A választék a szokásos, általában minden van, ami a láncnál szokásos, néha várni kell egy kicsit mire kisül. Így szinte mindig friss az áru, a forgalom nagysága miatt, a kiszolgálás gyors,...
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Pünkösd Szelestén