Korrekt egység a kocsmák főutcájában

Liter Bar BudapestLiter Bar Budapest a térképen

2015. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
A Liter bárba egy rendesen átivott nap után mentünk be a tavalyi Vince Wine Show első napjának végén. Még jó, hogy készítettem fotókat, mert a hely úgy maradt meg nekem, mit egy jellegtelen, érdektelen kocsma, ahol nincs kézműves sör és a pincér sem fogja nagyon az italtémát.
Ehhez képest viszont az itallap kifejezetten korrekt volt, erős 4 pont, tartanak egy sor remek bort Bolykitól, Sauskától, Béla és Banditól, s még sorolhatnám, az árak sem vészesek, a deci 450 és 650 között mozog. Whiskeyből sem csak a tömegárut kínálnak, hanem a félkommersz Glenfiddich is kapható, van továbbá japán whisky is.
Végül, de nem utolsósorban kitűnő pálinkák is szerepelnek a választékban, összesen négy pálinkaháztól, no nem mind élvonalbeli, de például a Békési manufaktúra egész jó.
Tisztes 4 pont.
Liter Bar Budapest - Étlap/itallapLiter Bar Budapest - Étlap/itallapLiter Bar Budapest - Étlap/itallapLiter Bar Budapest - Étlap/itallapLiter Bar Budapest - Étlap/itallap
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval