Albán pékség a piacnál

Lumi Pékség - Páskomliget utca BudapestLumi Pékség - Páskomliget utca Budapest a térképen

Gyenge 2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 9.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tipikus albán pékség a piacnál, talán a piacon belül a legforgalmasabb, legjobb láthatóságú helyen, a buszmegállóknál lévő sarkon. Mindkét oldalról van bejáratuk. Elég nagy alapterület, hosszú pult, tágas beltér.
Tipikus "albán pékség" szag, ami már inkább kellemetlen, mint kellemes, nem az a természetes, frissen sült, finom kenyérillat, hanem van benne valami mű, valami nem odaillő, valami természetellenes.
A kedvező árak miatt folyamatosan jönnek a vásárlók, én viszont csalódott vagyok.
Ugyanazok a termékek vannak, mint a többi albán pékségnél, és ugyanaz a gumi-íz jellemző itt is. Minden terméknek ugyanaz az íze, mintha minden ugyanabból a tésztából készülne.
Nem jó, nem ajánlom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Lumi Pékség - Páskomliget utca Budapest - Külső képLumi Pékség - Páskomliget utca Budapest - Külső képLumi Pékség - Páskomliget utca Budapest - Étel/italLumi Pékség - Páskomliget utca Budapest - Külső kép
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?