Nem ízlettek az ételek...

M10 - Mészárostíz Étterem & Kávézó BudapestM10 - Mészárostíz Étterem & Kávézó Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 19.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Céges vacsora alkalmával jártam itt. A kiszolgálás udvarias volt, viszont nem voltam megelégedve az ételekkel.
A limonádéjuk átlagosnak nevezhető, nem ütötte meg nálam a "limonádéfinom" mércét.
Az ételekről: sült kacsát ettünk, ami nem volt ropogós, nem volt átsütve, így nem hozta a kacsaélményt. A pörkölt nekem túl paprikás ízű volt, nem találtam meg benne az ízharmóniát. A többi ételre sem tudtam azt mondani, hogy ez igen, ez finom.
A desszertek nagyon jól néztek ki, de ízvilágra gyengék voltak.
Sajnos mondhatni, hogy éhesen jöttem haza, mert nem találtam finomnak az ételeket, amit sajnálok, mert elég magas árkategóriájú étterem.
Ételek / Italok:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

M10 - Mészárostíz Étterem & Kávézó további értékelései

2016.01.05barátokkal
Az étterem korábban Kovács majd Royal Castle néven futott. Ismereteim szerint új kézbe került és ekkor kapta a nagyon találó M10 (címe: Mészáros utca 10.) elnevezést. Többször tartottunk már itt egész estés baráti rendezvényeket, minden alkalommal nagy sikerrel. Udvarias gyors kiszolgálás, nagy...
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok