H.Zsolt: Családi vacsora a felújított csárdában - Magdalena Merlo Étterem Budapest

Magdalena Merlo Étterem Budapest értékelése

Családi vacsora a felújított csárdában

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az éttermet 2018-ban átalakították egy modern csárdává. Az étlapot és a teljes berendezést is megújították. A helyiségben régi és modern elemek varázslatosan keverednek. Az olasz hangulatot teljesen felváltotta a "békebeli" csárda miliő. Az ételek nagy adagok - a gulyáslevesben majdnem megállt a kanál a sűrűsége miatt, a Gundel palacsinta akkora adag volt, hogy a végét csak nagy nehezen gyűrtem le, pedig nem egy csipegetős étvágyam van. A pincérek hozzáállása is hozta a régi csárdában dolgozó alkalmazottak színvonalát.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni H.Zsolt felhasználót?    Igen

Magdalena Merlo Étterem Budapest
1072 Budapest
Király u. 59/b

2018. február 12.
Négy fős baráti társasággal jártunk az étteremben. A haltól a vörösboros pörköltig mindenki mást evett és elégedettek voltunk az ízekkel. A kiszolgálásban sem lehet kifogást találni, udvariasak voltak, kis humorral fűszerezve. Vacsoraidőben szinte tele volt az étterem, ennek ellenére simán...