1072 Budapest, Király u. 59/b

étterem, pizzéria
magyar, nemzetközi, olasz, mediterrán
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant, Soproni, Edelweiss

Magdalena Merlo Étterem Budapest bemutatkozása

A belváros szívében szolid árakkal minden korosztály megtalálja nálunk az ízlésvilágának megfelelő ebédet vagy vacsorát.
A mediterrán jellegű éttermünk alkalmas baráti összejövetelekre, családi rendezvényekre, üzleti ebédekre, vacsorákra, svédasztalos fogadásokra.

Magdalena Merlo Étterem Budapest képei

Magdalena Merlo Étterem Budapest vélemények

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az éttermet 2018-ban átalakították egy modern csárdává. Az étlapot és a teljes berendezést is megújították. A helyiségben régi és modern elemek varázslatosan keverednek. Az olasz hangulatot teljesen felváltotta a "békebeli" csárda miliő. Az ételek nagy adagok - a gulyáslevesben majdnem megállt a kanál a sűrűsége miatt, a Gundel palacsinta akkora adag volt, hogy a végét csak nagy nehezen gyűrtem le, pedig nem egy csipegetős étvágyam van.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy fős baráti társasággal jártunk az étteremben. A haltól a vörösboros pörköltig mindenki mást evett és elégedettek voltunk az ízekkel. A kiszolgálásban sem lehet kifogást találni, udvariasak voltak, kis humorral fűszerezve. Vacsoraidőben szinte tele volt az étterem, ennek ellenére simán lehetett beszélgetni, és az ételek is "szintidőn" belül érkeztek.
Cegléd
Gyöngyös

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 13.
A 2000-es évek eleje óta működő étterem a Király utca és a Nagykörút kereszteződésének közelében. Azt írják magukról a bemutatkozásban, hogy olasz étterem, de a majdnem teli helyiségben senkit nem láttam olasz/olaszos ételt enni. Az ebédmenüben is teljesen átlagos, jól ismert, nemzetközi ételek szerepelnek, semmi olasz.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Romantikus és finom. Ez a két szó tökéletesen leírja a helyet: a hangulata nagyon megnyerő, terméskővel kirakott fal, borosüvegek a polcon, igényes megvilágítás. Ételeik finomak, pont megfelelő mennyiségűek és nem sózzák túl, csak azért, hogy "ízes" legyen. Nem csupán olasz, hanem magyaros ételek is szerepelnek az étlapon, így aki nem szereti az olaszt, attól még nyugodtan elviheti párját.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vacsoráztunk már itt, a városban található legjobb ár-érték arány párosul rendkívül kedves kiszolgálással.Sosem csalódtunk semmiben.Még sokszor szeretnénk itt vacsorázni.Még sokszor szeretnénk visszatérni.Szívesen ajánljuk az éttermet mindenki számára.Köszönjük és Gratulálunk.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt évekkel ezelőtt is, kellemes meglepetés hogy változatlanul pazar időt töltöttünk el. Jó áron, nagyon szép környezetben, profi kiszolgálással isteni finom ételeket prezentálnak. Minden réteg jól érezheti magát, a kisgyerekes családtól a baráti társaságig még a sznob újgazdagoknak is megfelel.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször ettünk már a Magdalena Merlóban, és sosem tudtunk mibe belekötni. :) Van miből választani, mindent remekül készítenek el (tél közepén sem mirelit zöldség volt a levesben!), és a kiszolgálás is udvarias. Az sem utolsó szempont, hogy nagyon jó helyen van, bárhonnan könnyen megközelíthető.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 5.506 - 7.831,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 23.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg és sportpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.29.
Jagelló Business Hotel
2019.12.07. - 2020.03.06.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.08. - 2020.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2021.12.05.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Magdalena Merlo Étterem BudapestX