1072 Budapest, Király u. 59/b

étterem, pizzéria
magyar, nemzetközi, olasz, mediterrán
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant, Soproni, Edelweiss

Magdalena Merlo Étterem Budapest bemutatkozása

A belváros szívében szolid árakkal minden korosztály megtalálja nálunk az ízlésvilágának megfelelő ebédet vagy vacsorát.
A mediterrán jellegű éttermünk alkalmas baráti összejövetelekre, családi rendezvényekre, üzleti ebédekre, vacsorákra, svédasztalos fogadásokra.

Magdalena Merlo Étterem Budapest képei

Magdalena Merlo Étterem Budapest vélemények

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az éttermet 2018-ban átalakították egy modern csárdává. Az étlapot és a teljes berendezést is megújították. A helyiségben régi és modern elemek varázslatosan keverednek. Az olasz hangulatot teljesen felváltotta a "békebeli" csárda miliő. Az ételek nagy adagok - a gulyáslevesben majdnem megállt a kanál a sűrűsége miatt, a Gundel palacsinta akkora adag volt, hogy a végét csak nagy nehezen gyűrtem le, pedig nem egy csipegetős étvágyam van.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy fős baráti társasággal jártunk az étteremben. A haltól a vörösboros pörköltig mindenki mást evett és elégedettek voltunk az ízekkel. A kiszolgálásban sem lehet kifogást találni, udvariasak voltak, kis humorral fűszerezve. Vacsoraidőben szinte tele volt az étterem, ennek ellenére simán lehetett beszélgetni, és az ételek is "szintidőn" belül érkeztek.
Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 13.
A 2000-es évek eleje óta működő étterem a Király utca és a Nagykörút kereszteződésének közelében. Azt írják magukról a bemutatkozásban, hogy olasz étterem, de a majdnem teli helyiségben senkit nem láttam olasz/olaszos ételt enni. Az ebédmenüben is teljesen átlagos, jól ismert, nemzetközi ételek szerepelnek, semmi olasz.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Romantikus és finom. Ez a két szó tökéletesen leírja a helyet: a hangulata nagyon megnyerő, terméskővel kirakott fal, borosüvegek a polcon, igényes megvilágítás. Ételeik finomak, pont megfelelő mennyiségűek és nem sózzák túl, csak azért, hogy "ízes" legyen. Nem csupán olasz, hanem magyaros ételek is szerepelnek az étlapon, így aki nem szereti az olaszt, attól még nyugodtan elviheti párját.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vacsoráztunk már itt, a városban található legjobb ár-érték arány párosul rendkívül kedves kiszolgálással.Sosem csalódtunk semmiben.Még sokszor szeretnénk itt vacsorázni.Még sokszor szeretnénk visszatérni.Szívesen ajánljuk az éttermet mindenki számára.Köszönjük és Gratulálunk.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már itt évekkel ezelőtt is, kellemes meglepetés hogy változatlanul pazar időt töltöttünk el. Jó áron, nagyon szép környezetben, profi kiszolgálással isteni finom ételeket prezentálnak. Minden réteg jól érezheti magát, a kisgyerekes családtól a baráti társaságig még a sznob újgazdagoknak is megfelel.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször ettünk már a Magdalena Merlóban, és sosem tudtunk mibe belekötni. :) Van miből választani, mindent remekül készítenek el (tél közepén sem mirelit zöldség volt a levesben!), és a kiszolgálás is udvarias. Az sem utolsó szempont, hogy nagyon jó helyen van, bárhonnan könnyen megközelíthető.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.12.29.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.08.24. - 2019.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.614 - 21.305,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval